TESLİMAT VE İADE VE KOŞULLARI

Teslimat Koşılları

 

Ürünlerimiz  size özel üretilecekse  teslimat zamanı ilgili birim tarafından  billgilendrilirsiniz. Eğer stoklarımızda bulunan bir ürünse 3 - 5 iş gününde anlaşmalı kargolarımızla ilgili adrese gönderilir. 

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

www.chezgalip.com’danverdiğiniz siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (kargo hasarı, üretim hatası, cayma hakkı, vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde göndermeniz gerekmektedir. E-Arşiv faturanız size e-mail olarak gönderildiği için iadelerde faturayı tarafımıza ibraz etmeniz zorunlu değildir. Sipariş numaranız ya da adınızı yazarak göndermeniz yeterlidir. Ürünleri tarafımıza gönderirken aşağıdaki "İade Koşulları" başlığı altındaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır. Yasa gereği kargo ile paket teslimleri esnasında (ürün kabul ve iadelerinde) müşterinin TC kimlik numarası zorunludur. Kişiye özel ürünlerde siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (kargo hasarı, üretim hatası) dışında değişim ve iade yoktur.. Kargo hatası olduğu takdirde fotğraflarla belirlenmesi gerekir.. Ürünlerimiz kişiye özel ürünlerdir . İade sürecinde ücret iadesi tüm KDV,  vergiler  ve kargo ücreti hesaplandıktan sonra kalan kısım müşteriye iade edilecektir.

Satın aldığım sezon ürünü nasıl değiştirebilirim?

www.chezgalip.com üzerinden aldığınız ürünün değişimini Çeç Çömlekçilkten de yapabilirsiniz. Mağazalardan değişim yapmak içinse ürünün  faturası ile birlikte mağazaya gidilmesi gerekmektedir. Ürünün www.chezgalip.com’ dan alımı esnasında kullanılan kupon kodu, indirim çeki, hediye çeki vb. özel indirimler varsa mağazadan yapılan değişimlerde bu indirimlerin tamamı geçersiz olacaktır. Ürünün mağazada o esnadaki satış fiyatı ve uygulanan promosyonlar geçerli olacaktır.


İade etme süresi kaç gündür?

İade etme süresi, Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gündür. 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

www.chezgalip.com, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi, banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

İade koşulları nelerdir?

-  Ürünü hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız,

-  Eğer fatura firma adına kesilmiş ise, ilgili firmanın düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası firmalar adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir.

-  Ürünü, tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını ödemekle yükümlüsünüz.

- Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır.İade edeceğim ürünü hangi adrese gönderebilirim?

İade için ürünün gönderileceği adres aşağıda belirtilmiştir. Kargonuzu gönderirken alıcı bölümünde "İNTERNET SATIŞI İADE DEPARTMANI" bilgisini belirtmenizi rica ederiz.

.

Ticari Unvanı                       : KAPADOKYA ÇİNİ SERAMİK İML.TUR.TİC.İŞL.LTD.ŞTİ

Adresi                                   : Yeni Mahalle  Kızılırmak Caddesi 401.Sokak No:91 Avanos/Nevşehir

Vergi  No:                            : 4970060030

Telefon                                  : 0 384 511 45 77
e-mail                                    : [email protected]

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR